Subayevleri Halı Yıkama

Subayevleri Halı Yıkama
İşlerimizin yoğunluğundan ve halı yıkama mekanı bulamadığımız için artık halı yıkama firmalarını tercih ediyoruz.
Subayevleri Halı Yıkama firması olarak halılarınız için en kaliteli, uygun ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Kullandığımız teknolojik makinelerle ve ürünlerle halınıza birinci sınıf kalite sunuyoruz. Subayevleri halı yıkama firmamızda buharlı makinelerimiz ile halılarınızı derinlemesine temizliyoruz ve zarar gelmesinden kaçınıyoruz.
Yıl içerisinde ki yoğunluğumuzdan dolayı ve ya yaşadığımız mekanlardan dolayı halı temizliğini aksatıyoruz ya da yapamıyoruz. Ama artık gelişen teknolojilerle birlikte halı yıkama makineleri icat edildi ve işimiz biraz daha kolaylaştı. Bu makinelerin icat edilmesiyle de yeni istihdam alanları ortaya çıktı. Halı yıkama bu istihdam alanlarından sadece bir tanesidir. Halı yıkama sektörü halı yıkamaya zamanı ve mekanı olmayan insanlar için oldukça önemli bir hizmet alanı olmuştur.
Subayevlerinde Buharlı Halı Yıkama Nasıl Oluyor?
Koltuklar kiri, tozu ve tüyleri en çok toplayan eşyalarımız olduğu için temizlenmesine de ayrıca önem vermeliyiz. Diğer halı yıkama işlemleri halıların en dibindeki kiri ve bakterileri temizlemeyebilir. Ama bizim kullandığımız buharlı halı yıkama makinesi ile halılarınız anti-bakteriyel şeklinde temizlenecektir ve halılarınızda bakteri oluşumunu uzun süre engelleyecektir.  Bakteri oluşturan halılar çocuklu ailelerin ve astım ya da alerjik reaksiyonlara tepki gösteren kişiler risklidir. Müşterilerimizin hassasiyetini düşündüğümüz için kullandığımız ürünlerle bakteri oluşumunu uzun süre engellemeyi hedefliyoruz. Buharlı halı yıkama makinesi yüksek dereceye kadar ısı kullanarak halılarınıza zarar vermeden kiri ve mikropların yok olmasını sağlar. Subayevlerinde buharlı halı yıkama  sayesinde zorlu lekeler ve kirler kolaylıkla çıkar. Yıkanan halılarınızı özel kurutma odalarımızda muhafaza ederek kötü koku oluşmasını engellemeye çalışıyoruz. Özenle kuruttuğumuz halılarınızı özel olarak tasarlanmış halı ambalajlarıyla paketleyerek adresinize sevkiyatınızı yapıyoruz.
Yeni nesil halı yıkama tekniğimiz ile insanların her ihtiyaçlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Eğer halınızı firmamıza teslim etmeye zamanınız yoksa yeni nesil makinelerimizle halınızı evinizde yıkıyoruz ve birkaç saat içinde kullanıma hazır durumuna getiriyoruz.  Çalışanlarımız tüm halı yıkama aparatlarımız ve makinelerimizle evinize gelerek size en iyi hizmeti sunmaya çalışıyorlar. Acil bir işiniz var ise anında yıkama işlemimizden faydalanabilirsiniz.
Her halı tipi için farklı halı şampuanları ve makineleri kullanıyoruz. Bu sayede halınıza zarar vermekten kaçınıyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyeti odaklı çalıştığımız için iyi hizmet vermek odak noktamızdır. İşinde uzman personellerimizle halılarınız güvenli ellerde olacak ve size sevkiyatını yapacaklardır. Halılarınızı evde yıkamak oldukça zahmetli ve zaman kaybı olacağından dolayı personellerimiz halınızı evinizden alıp yıkama ve kurutma işlemi tamamlandıktan sonra tekrar evinize teslimatını yapacaklardır.  Evinizden yapacağınız kol gücünün temizliğiyle ekiplerimiz tarafından yapılan derinlemesine temizlik aynı olmayacaktır. Bu yüzden profesyonel yardım almak zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak yapılan derinlemesine temizlikte bakteri oluşumunu geciktirerek daha sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olur.
Halı yıkama Subayevleri firması olarak her bütçeye uygun yıkamalar yapmaktayız. Uygun fiyatlı yıkamalarımızda yine en kaliteli ürünlerimizi ve makinelerimizi kullanarak kaliteden taviz vermiyoruz. Bizim için müşterimizin güveni ve memnuniyeti fiyat uygulamamızdan daha önemli olduğu için fiyatlarımızı buna göre şekillendiriyoruz.
Halı yıkama sürecinde uyguladığımız bir diğer yöntem de halıdan hav alma işlemidir.
Halıda Hav Alma İşlemi
Subayevleri halı yıkama halıda hav alma işlemi halılarınızdaki kıl ve tüylerin kırılmasıyla oluşan uçan toz yığınlarından kurtulmak demektir. Bu uçan toz yığınlarını kaybetmek için halınızın iplik boyutundan 0.1 mm oranında tıraşlama yapmalıyız. Bu tıraşlama işlemi yapıldıktan sonra tekrar yıkanma işlemi yapılmalıdır. Yıkama işleminin son kısmında anti-alerjik deterjanlarla halınızın anti-bakteriyel olma işlemini gerçekleştiririz.
 
 
Subayevleri Halı Yıkama Facebook SayfasıSubayevleri Halı Yıkama Twitter SayfasıSubayevleri Halı Yıkama Google Plus Sayfası
Designed By : Ahmet IŞIK